Legat de infectii urinare ?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11589487635 cu 3 ani in urma.

Buna ziua,am o problema de ceva timp si merg des la baie(nu asta e problema) deoarece stiu ca e normal sa te duci des la baie daca bei multa apa sau lichide. Problema e ca de ceva timp (nu foarte mult) dupa ce merg la baie,simt din nou nevoia. Usturimi nu am,dar dupa putin timp de cand am fost la baie,iar am sezatia de nevoie si dupa ce merg urinez foarte putin.

Raspunsuri (1)

Utilizator11589566615

acum 3 ani

Neaparat verificare sumar de urina si urocultura. Mai mult ca sigur exista o infectie urinara. Nu orice infectie trebuie sa determine simptome precum usturime sau miros si culoare modificate.