Iritatie

Boli genitale feminine

Postata de Roxana26197146 cu 15 ani in urma.

de vreo doua saptamani am o iritatie si usturime la urinare. am facut spalaturi cu ceai de musetel.mi s-a mai intamplat si altadata dar treceau dupa citeva zile de spalaturi cu musetel ,dar acum nu mai trece.ce altceva as mai putea face?

Raspunsuri (1)

pascau

acum 15 ani

MERGI LA GINECOLOG,,DAR INAINTE MERGI LA UN LABORATOR SA-TI FACA TESTUL LA URINA,SE POATE SA AI CISTITA