intarzierea menstruatiei

Boli genitale feminine

Postata de albinutza cu 14 ani in urma.

buna ,trebuia sa-mi vina menstruatia pe 29 mai si azi suntem pe 1 si inca nu mi-a venit crede-ti ca este vorba despre o posibila sarcina?dupa cate zile trebuie sa-mi fac testul de sarcina?

Raspunsuri (2)

clau35

acum 14 ani

Citat:
buna ,trebuia sa-mi vina menstruatia pe 29 mai si azi suntem pe 1 si inca nu mi-a venit crede-ti ca este vorba despre o posibila sarcina?dupa cate zile trebuie sa-mi fac testul de sarcina?

buna
daca suspectezi o sarcina testul cu proba de urina se face cam la 14 zile dupa contactul sexual iar cel din singe este concludent dupa sapte zile de la contactul sexual.multa bafta!

Ecaterina

acum 9 ani

Ce p***ae cu contactul sexual. Testul din urina se face cam la o saptamana de la data cand ar fi trebuit sa vina menstruatia si cel de sange se poatw si mai devreme la data cand ar fi trebuit sa vina menstruatia. Dar dupa fiv e normal sa intarzie si pana la 40 de zile.