InfecțIe Genitală ?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11590408683 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! Am un diagnostic de chist bartholin..acum 1 an a apărut mi s-a umflat tare am luat și tratament cu antibiotic,ovule și nu a trecut am ajuns la spital și m-a incizat,mi-am revenit după câteva zile..ieri a recidivat..am făcut niște infuzii cu ceai și imi pun supozitoare de la Plafar unul dimineața unul seara..dar nici un rezultat..astăzi mi-a venit menstruația nu pot merge la un control..ce sa fac in timpul asta sa nu se umfle și mai tare..e dureros! Va rog sa ma ajutați cu un sfat! Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/tot-ce-trebuie-stiut-despre-abcesul-glandelor-bartholin_17331