haepatita c

Boli genitale feminine

Postata de Margareta288964 cu 16 ani in urma.

am o intrebare sunt insarcinata in 18 saptamani eu sunt depistat de vro 5 ani cu heptita c ce sanse are fatul sa ia boala de la mine nu fac nici un fel de tratament si nici nam facut cat la suta sant sanse sa se trasmita fatului va multumesc

Raspunsuri (2)

vlad26

acum 16 ani

stiu ca exista un vaccin care se paote face la nastere, dar nu stiu cat de sigur este... oricum discuta cu un medic neaparat, macar pentru binele copilului. Cred ca trebuia sa faci deja tratament pana acum.....

Margareta288964

acum 16 ani

multumesc o sa ma informez mai bine si am sa merg si la un dr