Ginecologie

Boli genitale feminine

Postata de iulian121 cu 15 ani in urma.

in urma unor analize mi-a iesit ca am prolactina mare,40,9 maxima fiind 29.93.Ce sanse am sa ramin insarcinata?

Raspunsuri (4)

Tanta

acum 15 ani

Am si eu o intrebare: daca nu intretii relatii sexuale si iei anticonceptionale afecteaza cu ceva? Intreb de curiozitate.
Si inca ceva....a facut cineva tratament hormonal?cu ce te-a ajutat si pentru ce afectiune ti le-a dat medicul?

Tanta

acum 15 ani

eu vreau sa fac un tratament hormonal pentru a ma ingrasa putin si a ma dezvolta ca sunt cam slabuta si am cerut sfat de la medicul ginecolog si mi sa spus sa nu fac, si nu inteleg de ce? si daca nu ce imi recomandati voi.......????

ANTONIA391448

acum 14 ani

pai daca vrei sa te ingrasi trebue sa faci urmatorele..sa manici mult si des in special multe fainoase si multe dulciri sa dormi foarte mult mai ales dupa amiaza.eu eram foarte sp***a si ca sa ma ingras faceam in fiecare zi piine si o mincam ferbinte pinea ferbinte ingrasa foarte mult ,iar acum am 80 de kg de la50 cit aveam mia trebuit o luna de acest tratament ca sa ma ingras til recomand si tie multa bafta si sa ma tii la curent

olteanca

acum 13 ani

am fost diagnosticata cu vaginita cuta mixta-as vrea sa stiu daca va mai aparea sau nu