Ginecologie

Boli genitale feminine

Postata de soneriu cu 16 ani in urma.

sincer am si yo o intrebare p care am dezbatut-o impreuna cu prietenele mele si n-am ajuns la niciun rasp.extista p piata vreun aparat care sa-l foloseasca orice pers pt a depista daca a avut vreun alt contact sexual sau nu?va pun aceasta intrebare pt k iubitul prietenei mee a amenintat-o k are un astfel d aparat si o va controla daca a avut contact cu alta pers.va rog ffff mult sa-mi raspundeti.

Raspunsuri (8)

Nicusor195082

acum 16 ani

M-am amuzat terbil cu mesajul asta !!!!!!!!!!!!
:)) :)) :))
Sincer , in ce lume traitzi ?
:)) :)) :))

tochir

acum 16 ani

Singurul mod in care iubitul poate afla ca l-ai inselat este sa-i spui tu....sau celalalt...aparate sa descopere asa ceva nu exista...:)Te poate intimida spunandu-ti ca exista pt a te determina sa ii spui totul sau omul chiar a facut o gluma cu tine.Poop.

pako

acum 16 ani

ar fi o idee buna daca ar exista acel aparat.dar nu exista.sunt doar vorbe.nu mai crede p***ai.revino la realitate.

Elena991510

acum 15 ani

Astea-s p***ai debitate ca sa te intimideze!!!
spune-i sa ti-l arate ca sa il testezi tu pe el ;))

Dana6096104

acum 15 ani

doar medicul ginecolog la consultatie poate vedea daca ai sau nu contact sexual! si prin analiza spermei din vagin se poate vedea ADN persoanei respective!

andrei178

acum 15 ani

Nu exista un asemenea aparat. Exista doar incredere in cuplu si sentimente care te fac sa nu-ti doresti pe altcineva. Mai trebuie ceva?

mocanu9111369

acum 15 ani

la cit timp se poate face sex dupa ce a fost montat steriletul..?

ANTONIA391448

acum 14 ani

chiar asa de fraera esti?
cum sa exziste asa ceva?
isi bate joc de tine el tea citit si se ride de tine cum vrea