Fiica mea de 17 ani folosește OB uri de 3 picături oare cu câte persoane au întreținut relații sexuale ?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11618796582 cu 3 ani in urma.

Fiica mea de 17 ani folosește ob uri de 3 picături având in vedere ca ea a avut un iubit cu care mai întreținea relații sexuale. Este posibil sa fii întreținut și cu altcineva ?

Raspunsuri (1)

Utilizator11569226133

acum 3 ani

Nu inteleg ce legatura are OBul cu relațiile sexuale. Cele 3 picaturi semnifica abundenta ciclului menstrual. Daca doriti sa stiti de alte relatii sexuale, cred ca ar trebui sa discutați deschis cu fiica dvs si sa o intrebati pe ea. Cred ca asa o sa aiba incredere in dvs si se va deschide. Decat sa o controlati in alte moduri... Mai bine asa.