Duphaston!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boli genitale feminine

Postata de Tudor55 cu 15 ani in urma.

A facut carava dintre voi tratament cu duphaston? ingrasa? Mi-a recomandat ginecologul pentru dereglari menstruale si mastoza fibrochistica. Specialistul de la mamografie daca ar fi fost bun mi l-ar fi recomandat nu credeti?

Raspunsuri (9)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Daca iei tratamentul pe o perioada mai lunga am auzit ca ingrasa, daca il iei pentru cateva zile, nu vei pati nimic. Multa sanatate

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Cumnata mea a luat Duphaston cateva luni, la recomandarea medicului si nu s-a ingrasat.
Numai bine!

ticaradiana

acum 9 ani

poti sa iei duphaston ca si eu niau da nui rau

gabriela nicoleta122065

acum 15 ani

pentru dereglari homonale la femei,un tratament de exceptie este cu TRANSFER FACTOR BELLE VIE....natural 100%,fara nicio reactie adversa !!! detalii pe www.4life.com sau pe www.4life-romania.ro sau pur si simplu cautati pe google sau youtube

Ela

acum 13 ani

Si eu am primit de la medic tratament cu duphaston, pentru reglarea menstruatiei. Problema este ca nu mi-a facut nikiun fel de analize, mi l-a dat asa pus shi simplu, dupa o simpla consultatie. Ac***a in vedere ca totusi este un tratament cu hormoni, cred ca ar fi trebuit ceva mai multa atentie, nu? Nush daca sa-l iau.

andreea1980

acum 13 ani

eu mi-am rezolvat aceste probleme cu belle vie , niste capsule naturale cu extracte din crucifere si cu factori de transfer, iar de 5 luni numai am niciu fel de problema.Pe langa asta, am luat si 2 luni Riovida pentru detoxifierea organismului, am costat ceva, dar a meritat cu varf si indesat.

ticaradiana

acum 9 ani

poti lua anicoptiptionale

ticaradiana

acum 9 ani

poti lua anicoptiptionale

sorana

acum 11 ani

ce bine eu il am 15 zile