Despre Testul De Sarcina

Boli genitale feminine

Postata de Andreea40298098 cu 15 ani in urma.

as vrea sa stiu dupa cat timp de la contactul sexual neprotejat poti sa iti faci testul de sarcina si da razultatul corect.

Raspunsuri (3)

acum 15 ani

teoretic dupa 10-14 zile de la contact, dar sunt si teste care dau rezultatul dupa 72 ore de la contact.dar sigur dupa 10 zile.in speranta ca te-am ajutat mukta sanatate si o zi frumoasa!

acum 10 ani

am
avut contact cu sotu prima data cand mia venit ciclu pe data 7 luna
asta si pe data de 10 mi sa oprit si azi mai amavut contact cu el si ma
pornit dinou ne protejat

Lavinia Denisa

acum 9 ani

Buna.. Am si eu o intrebare daca eu nu am ciclul regulat pot ramane insarcinata dupa menstruatie la 5 zile ? Tin sa va spun ca a ejaculat in mine de doua ori.