De ce am usturime dupa contacul sexual?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11566331972 cu 4 ani in urma.

Buna ziua , am avut un contact sexual protejat azi iar dupa cateva ore cand am urinat ma usturat si pe hartie au fost mici pete de sange deschis la culoare. CE AR PUTEA FII??

Raspunsuri (1)

Utilizator21566462205

acum 4 ani

Buna! Usturimea dupa contactul sexual sau in tipul acestuia reprezinta un motiv de îngrijorarea. Este bine sa urinezi dupa contactul sexual astefl elimini din eventualele bacterii, dar clar o sensazie de usturime ascociata cu niste sangerari nu sunt un lucru de trecut cu vederea. Poti vedea si sfatul unui ginecolog online si poti sa intrebi si ce analize trebuie sa faci pentru a iți da seama ce tratament sa urmezi!