Cum pot scapa de usturimea cand urinez?

Boli genitale feminine

Postata de Andreea mihaela cu 11 luni in urma.

Buna ziua ,am 17 ani si am făcut sex pentru prima oară ,după seara aia a inceput sa ma doară foarte rau burta si sa ma usture cand urinez, si urinez foarte foarte des si putin va rog spuneti mi ce sa fac sau da ti mi un sfat..

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Simptomele pe care le descrieti pot fi asociate cu o infectie urinara. Este important sa consultati un medic cat mai curand posibil pentru tratament adecvat intrucat infectiile urinare netratate pot duce la complicatii.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectii-ale-tractului-urinar_7783