Cum pot scăpa de aceasta problema?

Boli genitale feminine

Postata de Alexandra cu 11 luni in urma.

Buna ziua , de câteva zile am o problema in zona intima (usturimi și mâncărimi ) și în partea dorsala a labiei mi-a ieșit o buba , dar nu-i bubița cu apa , e o chestie tare și când să stâng crezând că e un cos sub piele dar nu iasă nimic , gen e o chestie rotunda și tare , ce poate fi ? Va rog să-mi răspundeți și dacă există un tratament sa mi-l recomandați

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Exista mai multe conditii care pot cauza simptomele pe care le descrieti, iar pentru a obtine un diagnostic precis si un plan de tratament adecvat, este recomandat sa consultati un medic ginecolog.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Infectii-genitale-feminine/chistul-glandelor-bartholin-bartholinita_1104
sfatulmedicului.ro/Infectii-genitale-feminine/cum-puteti-scapa-de-infectiile-genitalei_16907