Cum as putea scăpa de infecția HIV?

Boli genitale feminine

Postata de Maria Pantea Olimpia cu un an in urma.

Bună ziua am aflat ca sunt infectata cu HiV în urma unor analize pt sarcina de la partenerul meu care știa dar nu mi-a spus . În data de 06.08.2021 am primit rezultatul pozitiv . Și am luat pastile pe perioada sarcinii iar după nu am mai luat . As vrea sa ma vindec complet ma puteți ajuta ? Un transplant de celule stem cam cât ar costa?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectia-cu-HIV/antiretroviralele-hiv-aderenta-la-tratament-si-efectele-secundare_17459