Cistita Hemoragica

Boli genitale feminine

Postata de vasile343 cu 15 ani in urma.

buna ziua...am fost diagnosticata cu cistita hemoragica iar la urocultura mi-a iesit infectie cu e-coli.am tot citit pe diverse site-uri si am inteles ca sunt cazuri in care antibioticele nu dau nici un randament si ca infectia a rezistat in corp si 2 ani.problema mea este ca am si diabet zaharat insulinodependent de 10 ani si nu am voie sa iau orice.mai este cineva cu problema asta?va multumesc

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Parerea mea este sa te adresezi unui medic specialist care te poate indruma in acest fel. Nu e bine sa te iei dupa toata lumea.

hci

acum 15 ani

Draga mea,
Nu dispera. cu tratament adecvat te vindeci.
Ia Cistenal si Norfloxacin. Te duci la medicul de familie care ti le va recomanda