ciclu menstrual

Boli genitale feminine

Postata de Victorita Toni cu 15 ani in urma.

as dori sa stiu ce preparat pot folosi pt. a-mi amina declansarea cicluluio menstrual cu 2-3 saptamini[motivata de o situatie speciala,o problema personala de moment]

Raspunsuri (1)

acum 15 ani

Te duci la un ginecolog, iti va prescrie ceva medicament si cu asta ai rezolvat toata problema, si eu am trecut prin asa ceva numai ca invers, trebuia sa-mi declanseze ciclul in zilele respective
Multa sanatate