chist ovarian 5 cm, LSD 11 MM?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator21576695320 cu 4 ani in urma.

Buna seara ! Doresc sa stiu ce anume reprezinta rezultatele...acum doua luni la ecografie nu mi-a iesit asa ceva...doar un chist seros de dimeniuni fff mici. Mentionez ca am dureri la menstruatie si aproape in permanenta resimt intepaturi, durere in partea stanga a ovarului. Va multumesc !

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1492497333

acum 4 ani

Bună. Pentru a rezolva problema cu chistul încearcă să iei contraceptive.