ce se intampla?

Boli genitale feminine

Postata de iuliana1180509 cu 15 ani in urma.

am o fetita de 4 ani si acum 3 saptamani am observat ca ma dor sanii,si daca ii apas curge cate o picatura de lichid.am crezut ca poate sunt insarcinata ca la fel a fost si la primele 2 sarcini sa nu mai zic si de oboseala,greata si restul.ciclul ar fi trebuit sa-mi vina pe 28 dar a venit pe 31 numai ca sangerarea e mult mai abundenta.ce sa inteleg ce se intampla?ce e cu lichidul ala la sani?de ce inca mai am aceleasi simptome ca si cum as fi insarcinata?va multumesc.

Raspunsuri (1)

Paul69

acum 15 ani

ai facut testul de sarcina e posibil sa ai ciclu peste sarcina se antampla deseori lucrul asta