Ce inseamana moderat fond inflamator?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11549650187 cu 5 ani in urma.

Va rog ajutati-ma m,ia iesit la.testul.papanicolau moderat fond inflamator acut .mi sa dat tratament cu polygynax, viviflor si carpicon si dupa trat a iesit la fel am facut si o colposcopie a iesit la test aspect normal va rog un raspuns ???

Raspunsuri (2)

Utilizator11583578906

acum 4 ani

Doamna draga va rog acela si diagnostic il am si eu ce a ti urmat mai departe.Multumesc

Utilizator21707484278

acum 2 luni

Buna ziua, chiar daca sunt 5 ani de cand ati trimis acest mesaj sper ca totusi v-ati schimbat medicul... frotiu inflamator apare in general la toate femeile active sexual. Nu era nevoie nici de colposcopie si nici de tratament daca nu v-a iesit si altceva la rezultatul PAP sau daca nu ati avut si alte analize facute pt care sa luati acest tratament. Multa sanatate