cauterizarea

Boli genitale feminine

Postata de ADELA694318 cu 16 ani in urma.

a facut cineva cauterizare cum s a simtit anaite si apoi dupa?

Raspunsuri (2)

ADELA694318

acum 16 ani

a facut cineva cauterizare cum s a simtit anaite si apoi dupa?

Serban41

acum 15 ani

buna.eu am avut o rana pe col am facut cauterizare apoi la o sapt mi-a venit mentruatia.la o saptamana dupa ce mi-a trecut a inceput sa imi curga ceva gelatinos apoi am inceput sa sangerez ca la un inceput de mentruatie,.este normal????????