cabinet ginecologie

Boli genitale feminine

Postata de Rodica134135940 cu 15 ani in urma.

Buna ziua tuturor!
Imi poate recomanda cineva un cabinet ginecologic bun care sa fie in colaborare cu CASMB?
Multam.

Raspunsuri (6)

mariana141135892

acum 15 ani

De ce aveti nevoie de cabinet in colaborare cu CASMB?

Rodica134135940

acum 15 ani

Pt consultatie si eventual tratament pe baza faptului ca platesc asigurare de sanatate.
Control dupa tratament pt condilomatoza.
Nu as vrea sa merg la o clinica privata, pt ca sunt ff scumpe. Servicii de calitate, ce-i drept... dar f scumpe.

Nora5

acum 15 ani

BUna Pink
NU stiu daca mai sunt cabinete care colaboreaza cu CASMB dar cred ca la spitalele de stat poti gasi asa ceva

Rodica134135940

acum 15 ani

Mai sunt... dar f putine.. am gasit un cabinet pe la Piata Bobocica ( Dr Pill) si a fost ok. Nu prea a stat doctora la discutii sa explice f bine ... dar macar e consultatia gratuita.
Am fost si la Polizu, la spital, acolo e 25 Ron consultatie si sunt doctorii super ok.
Oricum, multam pt rasp.

ANTONIA391448

acum 15 ani

clinica elite din bucuresti dr. stefan voiculescu cautati pe net sil veti gasi bafta e cel mai bun din tara

Mariana118119

acum 14 ani

Cabinetul Laboretica, pe strada Baicului nr 80 (langa gara Obor), tel 0212520443 (dr. Pop).