buna

Boli genitale feminine

Postata de gratian103837 cu 15 ani in urma.

va rog frumos sa imi spuneti daca colpita mixta se poate lua si pe alte cai decat cea sexuala....va rog mult de tot...astept raspuns urgent!!multumesc.....

Raspunsuri (1)

iute

acum 15 ani

nu in toate cazurile se transmite pe cale sexuala.Colpita poate sa fie din cauza unor virusi paraziti sau bacterii.foloseste irigatorul in fiecare searta cu solutie de SEPTOVAG un pliculet se dizolva in 500ml apa fiarta si racita .