Buna Ziua. Am AchizițIonat Vaccinul Strovac șI La Citirea Prospectului Am Aflat Ca Nu Se Recomanda In AfecțIuni Autoimune. ? ?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11596622123 cu 3 ani in urma.

Eu am Tiroidita autoimună Hashimoto. Ce se poate întîmpla? Ce îmi recomandați? Mulțumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-tiroidei/tot-ce-trebuie-sa-stii-despre-tiroida-autoimuna_15119

Utilizator11617861021

acum 2 ani

Buna ziua! Cum v-a sfatuit medicul? Ati facut vaccinul Strovac? Sunt in aceeași situație. Multumesc de raspuns.