Buna Am si eu o intrebare in urma cu doua luni in urma unei biopsi mi sa dat un diacnostic cu ganglioni limfatici localizati de tip bening trebuie tratat doar prin chimioterapie?

Boli genitale feminine Tratamente cancer

Postata de Utilizator11537818743 cu 5 ani in urma.

As dori sa stiu pentru ca din cate am auzit se numeste sindrom holking

Raspunsuri (1)

Robert61103590

acum 4 ani

Trebuie sa mergeti la un oncolog, doar el va poate indica tratamentul chimioterapic. Deoarece nu sunt maligni tb identificata zona si apoi daca este nevoie de interventie chirurgicala. Gasiti medici buni la OncoFort.