Bună ziua ,am fost la control la ginecolog și pe ecran aparut ca am o rană in vagin ,am făcut și analize și rezultatele sint: Absent Candida Spp. Microflora bacteriana patogena sau/si conditionat patogena nu s-a depistat ,de la ce pot avea acea rană?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11585665680 cu 4 ani in urma.

De la ce pot avea această rană?poate fi periculoasa ?

Raspunsuri (1)

Utilizator11586161106

acum 4 ani

Buna, iti scriu pentru ca ma confrunt cu o situatie asemanatoare, nu sunt doctor, dar cred ca ai o rana pe colul uterin nu in vagin. Aceasta leziune se poate dezvolta din multe motive. Daca o sa vezi asta, sa imi scrii si iti voi spune mai multe.