Bubita labia mica

Boli genitale feminine

Postata de Radu8110153 cu 15 ani in urma.

Buna ziua, acum 2 zile am simtit o jena la nivelul labiilor. cand eram mai mica imi iesise o bubitza la nivelul labiilor mari si doctorita mi-a spus ca este din cauza caldurii. acum mia iesit o bubitza la nivelul labiei mici - mai exact intre labia mica si labia mare- ma jeneaza , ma manca un pic dar acum nu ma mai mananca, doar ma jeneaza si este destul de maricica - m-am dat cu nidoflor crema. ati putea sa-mi spuneti ce credeti ca este? mentionez ca am 22 de ani

Raspunsuri (3)

brindusa15

acum 15 ani

Informeaza-te asupra simptomelor infectarii cu virusul HPV (verucile).
Nu te mai trata dupa ureche, mergi la un medic ginecolog competent.

s2ckboy

acum 15 ani

Cred ca poti face un tipaj HPV sa stii daca ai acest virus, asa cum a zis anabella, dar nu te panica. Costa cam 350-450 de lei la cantacuzino, medlife etc

roman corina

acum 13 ani

mia aparut o umflatura sub labii