Anexita

Boli genitale feminine

Postata de GEORGE1886731 cu 16 ani in urma.

cunoaste cineva un tratament foarte bun pentu anexita cronica.multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

GEORGE1886731

acum 16 ani

cunoaste cineva un tratament foarte bun pentu anexita cronica.multumesc anticipat

Adriana18388917

acum 15 ani

anexita cronica e cronica! nu se vindeca ! eu asa stiu!fa cum te-a sfatuit medicul si te vei simti mai bine . nu ai ce-i face .Si eu am si am luat tratament (Zanocin capsule si ovule ) si degeaba.asa ca asat e ! obisnuieste-te!
te rog totusi vei gasi vreo solutie scrie pe site .Stii speranta moare ultima