Analize Medicale

Boli genitale feminine

Postata de mihaela33389517 cu 16 ani in urma.

am primit rezultatul analizelor-secretie vaginala,si cineva m-a speriat enorm in urma citirii reultatelor!
1.leucocite-relativ frecvente;cineva mi-a spus ca am gonoree
2.bacili gram pozitiv,polimorfi-prezenti
3.coci gram pozitiv,asezati unghiular si in polidsade-frecvente
4.bacili gram negativ-rari
Va rog ajutati-ma cu un rasouns pt ca ma ingrijoreaza mult.Pana luni cand ajung la doctor .....e un adevarat chin pt mine
Va multumesc!

Raspunsuri (1)

mariana1190201

acum 16 ani

nu stiu sa-ti zic ce ai dar eu te sfatuiesc pana luni cand ajungi la medic,fa-ti spalaturi cu ceai de galbenele musetel si pelin,sau pune in apa bicarbonat e foarte bun.