Analiza CA-125?

Boli genitale feminine

Postata de Octavia Dobre cu un an in urma.

Buna ziua am facut aceasta analiza,rezultat 5,5,intervalul de referinta era intre 0-30,5,va rog mult puteti Sa imi spuneti va rog cum sunt ,bine sau Sa merg la un ginecolog,am 67 de ani !Va Multumesc anticipation

Raspunsuri (2)

acum un an

Buna ziua,

Va recomandam sa va adresati unui medic specialist pentru interpretarea rezultatelor analizelor medicale si recomandari adecvate.

Puteti face o programare la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Informatii utile privind aceasta analiza CA-125 gasiti aici: sfatulmedicului.ro/index.php?module=AnalizePrezentare&action=interpretor_single&id_analiza=215

Octavia Dobre

acum un an

Va multumesc mult