ajutor...

Boli genitale feminine

Postata de diana96127766 cu 15 ani in urma.

ieri dupa-masa dupa ce am facut al 2 eco.mi sa spus ca este sarcina fara embrion si mi sa dat un med.ca sa-mi provoace si ajute avortul(aici nu se fac chiuretaje doar curatire dupa dacanu este complect)mergind la farm.sa-l cumpar am simptit sa se sparge ceva si a inceput singele-apa-cheaguri.5 ore am avut dureri de zici ca se rupea din mine si mi-a venit o gramada de cheaguri mari nu stiu exact daca erau numai cheaguri de sunge sau si din sac...caci am stat mult timp pe wc.aseara tirziu a inceput sa nu ma mai doara si toata noaptea a venit putin.
Intrebarea mea este:cum trebuie sa ma simpt azi,e normal sa ma doara un pic burta?daca nu sa eliminat complect ce simptome trebuie sa am?
Febra nu am facut deloc.
Va rog sa-mi raspudeti daca stiti.Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Aurora8122775

acum 15 ani

Ar trebui sa mergi la medic e posibil sa ai nevoie de aceea curatire.....
Multa sanatate!!!!

oana217130660

acum 15 ani

mergi urgent la ginecolog.daca ai resturi acestea se infecteaza si poti avea complicatii