ajutor vreau bebe

Boli genitale feminine

Postata de georgeta213 cu 15 ani in urma.

dupa 4 injectii cu dopoprovera am suferit o amenoree de 2 ani .Acum mi a venit ciclul urmand tratament cu duphaston si clomifen pt ovulatie.Doctorita mi a spus in schimb ca foliculii mei nu ajung la maturitate.Stie cineva un remediu?multumesc

Raspunsuri (1)

aurelia31134646

acum 15 ani

buna seara,
ai putea incerca produsele naturale cu aloe vera,care dau rezultate bune in asemenea cazuri.
Daca vrei mai multe informatii [email protected] sau
multa sanatate