ADERENTE ??

Boli genitale feminine

Postata de Elena991510 cu 16 ani in urma.

in urma unei operatii in care s-a scos aproape intreg uterul, chirurgul a zis ca existau f multe aderente..
Ce inseamna aceste aderente ?? Din ce cauza au aparut?

Raspunsuri (3)

Elena991510

acum 16 ani

Inca mai astept un raspuns, o parere ....

Paul69

acum 15 ani

EU ZIC SA ANTREBI LA SF. MEDICULUI CA SINCERA SA FIU NICI EU NU STIU CE ANSEAMNA ADERENTE CA SI MEDICI ASTIA ATI ZIC AN TERMINI LOR DE PARCA NOI PACIENTI AM STI PANA DATA VIITOARE SANATATE CAT CUPRINDE

Elena991510

acum 15 ani

:) multumesc de raspuns.. m-am lamurit intre timp..