Adenocarcinom ovarian

Boli genitale feminine

Postata de iuliana190 cu 15 ani in urma.

Doresc o recomandare catre un doctor oncolog de la Institutul Oncologic Fundeni.Va multumesc.

Raspunsuri (1)

valentina209

acum 15 ani

ti-as recomanda dr Raluca Nicolaescu medic ginecolog oncolog 0722503964 de la fundeni .Nu stiu cat este de buna am fost de curind la dinsa si mi-a recoltat analize si urmeaza sa merg din nou .daca mergi la dinsa da mi si mie de stire pa