Am facut operatie de varicocel in anul 2013. Am observat ca dupa 5-6 zile de abstinenta sexuala am o durere usoara si o stre de inconfort in zona inghinala si cea a testiculelor?

Boli ereditare si congenitale

Postata de GEORGETA37 cu 6 ani in urma.

Dupa peimul act sexual durerea usorvse diminueaza pana dispare.
Trebuie sa consult un dr. urolog?
Va rog sa imi da-ti o solutie.
Va multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/varicocelul-dilatatia-venelor-spermatice_585