De cca 2 sapatamani mi-a aparut pe ambii genunchi pete rosii ca margelele alea mici .?

Boli de piele Afectiuni minore ale pielii Necroza cutanata

Postata de Utilizator21551593329 cu 5 ani in urma.

In timpul zilei nu am nimic, dar seara cand ma dezbrac ma iau niste mancarimi de groaza si daca ma scarpin se alungesc si daca dau cu spirt medicinal inceteaza mancarimea si uneori mai apar mancarimi in timpul noptii, dupa care nu apar mancarimi pana ma dezbrac, insa petele raman si se tot extind, dar par a fi si genunchii mai umflati.
Cu ce se pot trata, pentru ca cauza este interna !
Muraru Petru 0744.130406 email: [email protected]

Raspunsuri (2)

Utilizator21551593329

acum 5 ani

Totusi astept poate cineva a mai intampinat asa ceva. E imposibil sa nu fie raspunsuri !

Utilizator21551593329

acum 5 ani

Raspund tot eu, ca pana primesti un raspuns de la cadrele medicale iti face si de 40 de zile praznic !!!
Am spalat aceste bubite rosii cu urina propie si deja au inceput sa dispara o parte din ele, incepand cu cele mai mici.
Am sa va tin la curent cu acest tratament din batrani !
MP