A Crescut Pielea In Forma De Strugure Ce Este ?

Boli de piele Granulom Hidradenita supurativa Ihtioza Durere la epilare Melasma Infectie molluscum contagiosum Panaritiu Pemfigus Pitiriazis rubra pilaris Vitiligo Negi Hemangiom Neurodermita Necrobioza lipoidica Barbie dubla Dermografism Intertrigo Mastocitoza Impetigo Ulcer dermic Necroliza epidermica toxica Piodermita gangrenoasa Boala iga liniar Acanthosis nigricans Afectiuni minore ale pielii Intepaturile de insecte Necroza cutanata Foliculita eozinofilica Distrofie unghii Sindromul sjogren larsson
+28
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1520329295 cu 6 ani in urma.

in partea superioara a pulpei ,a crescut pe piele ,moale ,nu este dureroasa ,dar deranjabila ,deoarece ,am proteze ,risc mereu sa o prind in siret cand ma imbrac ,nu stiu ce este si nici cui sa ma adresez ,sau ce trebuie facut ...nu prea stiu sa na exprim ,bine (pacat ca nu pot sa va trimit o imagine) ...va multumesc pt rabdare ,toate cele bune sa va insoteasca ...

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/10-afectiuni-comune-ale-pielii-in-randul-adultilor_12213