Dureri sub brațul stâng de 12 ani?

Boli de inima

Postata de STAN IONEL cu un an in urma.

Bună ziua, Am facut control de 3 ori la inimă și totul a ieșit bine am făcut si control la plămânii dar acelaș rezultat totul perfect, am încercat să caut si pe internet dar nu am găsit nimic cu același simptome de exemplu eu am dureri doar când dorm pe partea stângă, pe spate ,cu fața în jos gen pe burtă sau la orice mica presiune pusă de la jumătatea pieptului înspre sub brațul stâng , nu am dureri in timp ce lucrez sau când fac sport sau orice alt efort ,în tocmai durerea dispare dupa 10 15 min ce ma radic din pat si ma pun în miscare,ce ar putea fi, Mulțumesc.

Raspunsuri (1)

STAN IONEL

acum un an

Bună ziua oamenii minunați! (Va scriu si aici pentru ca nu mi-au dat voie să scriu totul)
Vin si eu cu o problemă mă confrunt cu o durere sub brațul stâng de 12 ani și nu reușesc să aflu ce a-și putea avea, am facut control de 3 ori la inimă și totul a ieșit bine am făcut si control la plămânii dar acelaș rezultat totul perfect, am încercat să caut si pe internet dar nu am găsit nimic cu același simptome de exemplu eu am dureri doar când dorm pe partea stângă, pe spate ,cu fața în jos gen pe burtă sau la orice mica presiune pusă de la jumătatea pieptului înspre sub brațul stâng , nu am dureri in timp ce lucrez sau când fac sport sau orice alt efort ,în tocmai durerea dispare dupa 10 15 min ce ma radic din pat si ma pun în miscare ,de curând am avut și un accident la muncă la degetul mic de la mâna stângă am avut nevoie de operație pentru că a fost zdrobit jumatate de deget si acum mai nou am dureri mult mai mari si junghuri când fac întindere după ce ma trezesc ,Aștept cu nerăbdare un raspuns, Mulțumesc.