de ce am puls mic intre 39- 42? c e sa fac sa creasca?

Boli de inima Electrocardiograma anormala Aritmie Cardiomiopatia Afectiuni si tulburari cardiovasculare Endocardita Murmur cardiac Hemopericardium Cardiopatie ischemica Pericardita
+7
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1517349598 cu 6 ani in urma.

am facut infarct in 6 ian 2018 ,mi-sa implantat un stent si acum fac tratament cu:plavix 75 mg,prestarium 10 mg,sortis 40 mg,norvasc 5mg,aspenter 75 mg,pulsul este intre 40 si 43,ce pot face,care ar putea fi cauza ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/pulsul-si-bataile-normale-ale-inimii_11323