Buna ziua de 4 ani am dureri ,junghiuri si intepaturi in piept care raspund in spate .Raze la plami?

Boli de inima Electrocardiograma anormala Aritmie Cardiomiopatia Afectiuni si tulburari cardiovasculare Endocardita Murmur cardiac Hemopericardium Cardiopatie ischemica Pericardita
+7
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21551705951 cu 4 ani in urma.

Buna ziua de 4 ani am dureri ,junghiuri si intepaturi in piept care raspund in spate .Raze la plamini si nenumarate EKG si au iesit bine dar eu am aceleasi dureri zi de zi ,am ajuns o leguma aproape ,am dat in depresie de frica fac tratament cu anxiar si extraveral de un an jumate ,am luat diverse retete dar nimic nu mia facut bine .Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns orice ca nu mai stiu ce sa fac

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/te-inteapa-inimai-afla-care-ar-putea-fi-cauza_16918

Utilizator21551705951

acum 2 ani

Bună seara am aceleași simptome, am făcut raze la plămâni EKG peste EKG, analize la inima, toate bune. Mi sa spus ca este de la anxietate, eu fiind anxioasa de mulți ani. Iau anxiar și extraveral de 6 ani, dar am ajuns asa tot din cauza durerilor la care nu îmi găsește nimeni leac. Toti spun ca e pe sistem nervos dar am ajuns o leguma, nu exista zi în care sa nu am dureri și junghiuri. Nu știu ce sa mai fac, și ce sa mai iau. Uneori cred ca asa voi trai toată viata. Oare ma mai poate ajuta ceva?

Ioana

acum un an

SI EU AM ASA CEVA AI REZOLVAT CEVA ,BUNA SEARA ,SUNT IOANA,AM LUAT ZOLAREM,0.25,AM FOST M.AI BINE DAR VREAU FARA PASTILELE ASTEA SI ,ALEA DE STOMAG,MULTUMESC FRUMOS