Am o nedumerire...

Boli de inima

Postata de cella cu 14 ani in urma.

Stiu ca poate pare stupid sa pun intrebarea asta, dar...daca faci o operatie pe cord....mai exact trebuie sa-l schimbi, se poate ca dupa ce te refaci sa ai alta atitudine sau alte emotii...? Am auzit tot felul de tampenii despre chestia asta...ca se poate ca persoana respectiva sa se schimbe radical, sa nu mai simta aceleasi sentimente pentru cei idn jur, sa fie mai dura sau mai sensibila...
Iubitul meu(care va deveni sotul meu in curand) are cardiomiopatie dilatativa si stiu ca nu intra in discutie o operatie in cazul lui, dar...daca nu are grija de el...si...Doamne fereste trebuie....o sa se schimbe?sau....nu stiu..ati mai auzit asa ceva pana acum?

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

Inteleg ca esti o fata tanara.......cum poti sa te gandesti la asa ceva,probabil asa ai auzit de la persoane in varsta si fara prea multa pregatire. Inima este pur si simplu un motoras,motorasul ce ne tine in viata si chiar daca ar fi schimbata [putin probabil ],pompeaza in continuare tot sangele nostru. Dar cred ca nu are nici un rost o discutie pe aceasta tema care, dupa cum singura ai spus.....este ceva absurd. Multa sanatate iubitului tau si sa aveti multi ,multi ani fericiti impreuna !

cella

acum 14 ani

Mersi frumos pentru raspuns...