Usturime Penis Si Anus?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11551804477 cu 4 ani in urma.

De o luna am o problema, a inceput ca o infectie urinara, ma ustura cand urinam si cam o ora dupa pielea penisului. Am fost la doctura mi-a dat tavanic si nu a trecutm
Apoi au incrput fureri abdominale si in zona prostatei si trsticulare. Am fost la doctor urolog, mi-a dat 2g metronidazol si o pastila cifis doza unica plus 2 sapt doxacilina. M-au lasat durerile insa la masturbare sau sex se inroseste tare penisul si ustura si inca sinpt presiune si usturime permanenta in zona anusului. Acum penisul are in timpul errctiei si sexului o culoare rozalie cu pete mai albicioase si niste mici si fine puncte rosiatice si pielea pare ca se crapa foarte deshidratata si uneori apar pete iritate rosii. Da trece totul dupa onora si arata normal.

Inainte sa jncep tratamentul mi-am facut analize la urina si secretie uretrala si nu a aparut nimic. Am facut si vdlr si pcr hiv sida... si pe dracu in patru. Nu apare nimic...

Chiar nu stiu ce sa mai fac, ma poate ajuta cineva? Pot atass si o poza da nu stiu cum sa fac asta

Raspunsuri (3)

Utilizator11587583210

acum 3 ani

Ai rezolvat ceva!

Utilizator11551804477

acum 3 ani

sincer nu... am fost la regina maria si am primit un cocktail de antibiotice, da nu prea a ajutat. A trecut de la sine, am luat selenium vitamina e si alte p**auri de intarit imunitatea si am scapat de probleme, am folosit si o crema de galbenele sa nu mai usture si am repetat toate analizele... nu a iesit nimic.
Parerea mea e sa iti faci programare la un urolog bun sa faci analize, dureaza 3 4 zile si vezi exact ce ai. Eu am luat 6 tipuri de antibiotic care nu cred ca au facut mare lucru sau poate ultima doza care a fost destul de puternica a ajutat...
Cel mai bine te duci la medic... se trateaza orice. nu te panica, asa cum am facut eu ca iti faci mai multe probleme tu singur.

Radu m

acum 6 luni

Dacă vezi acest mesaj ,spune-mi și mie cum teai tratat am și eu aceleași simtome și nu știu ce să mai fac ,te rog răspunde-mi dacă vezi mesaju