usturime mancrime si umflarea organelor genitale?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11574327231 cu 4 ani in urma.

Bună, de curând eu (fata)și prietenul meu am întâlnit o problema care persista o data la câteva săptămâni, asta e a 3 oara când aparem. După actul sexual apare un lichid alb branzos care mai apoi ne provoca mâncărimi, usturime, umflare și câteva cojite ca și cum ni s-ar lua pielea. Nu am băgat acest lucru în seama crezând ca este o infecție care va trece și asa a și fost pana când a apărut din nou. De data aceasta din cauza ca pielea de pe penis s-a decojit au apărut câteva urme de sângerare, din punctul meu de vedere asa cred.. Da-ți-mi un sfat va rog, ce as putea face ca aceste lucruri sa nu se mai întâmple și ce credeți ca este, ar trebui sa consultam un medic ginecolog?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/candidoza-vaginala-cauze-semne-si-simptome_10816