Usturime dupa urinare si ejaculare?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11571822272 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, mentionez faptul ca sunt barbat, urmare a unui contact sexual neprotejat,inclusiv sex oral, am dobandit o usturime in interiorul penisului, zona glandului. Ma ustura atat dupa urinare cat si ejaculare. Nu prezint scurgeri.

Am facut toate analizele posibile,chiar si repetate (sumar + urocultura+ chlamidya) iesind perfect.

In prezent dupa 2 luni de zile de cand am usturime, fac antibiotic injectabil cefort si gentamicina.

Acum cateva saptamani am incercat un tratament cu urifar si ceai de merisoare,dar degeaba.

De la urolog am inteles ca ar fi din cauza faptuli ca am avut parte de sex oral si microbii din gura s ar fi transmis pe uretra.

Exista asa ceva?

Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Utilizator11575079868

acum 4 ani

Buna,ai aflat un diagnostic ?Si eventual un tratament.

Sym

acum 6 luni

Salut. Stiu ca a trecut mult timp dar cum ai rezolvat problema cu usturimea? Am si eu aceiasi problama si nu gasesc nici un raspuns.....toate analizele sunt bune.... ajutama terog cu un sfat

Tuky

acum 2 luni

Buna ai aflat cauza usturimi dupa urinare