sex

Boli cu transmitere sexuala

Postata de danxxxl cu 14 ani in urma.

salutare ,
am si eu o intrebare,am am avut o rel cu o fata,in timpul actului sexual pe final mi sa rupt perzevativul in ea si miam dat seama dupa circa un minut,din surse sigure stiu ca fata e bolnava,e posibil sa ma fi infectat si eu cu vreo boala
ce pasi ar trebui sa urmez
mutumesc

Raspunsuri (7)

alex

acum 14 ani

bah nene, dc stiai ca "fata e bolnava" cum sa faci sex cu ea?! esti chiar asa de diperat ...

replay

acum 14 ani

am aflat dupa

ciocio

acum 14 ani

Ce boala are?
Sunt sanse de 90% sa fi contactat si tu boala, restu tine de noroc

coco

acum 14 ani

sal am facut sex cu o fata si primele 5 min fara prezervativ dupa l-am bagat de sa nu o las insarcinata..iar dupa 4 zile imi curge ceva din penis si ma ustura putin cand imi fac nevoia..cred ca este asa zisul "sculament" stiti cumva ce pastile sa iau..am inteles antibiotice...

cst

acum 14 ani

consulta un urolog, el stie cel mai bine

pana acum nu am facut sex neprotejat... nici nu o sa fac pana nu imi gasesp***aubita stabila, mai bine cu "cauciuc" si sanatos decat fara si.... uscat

florica bossu

acum 14 ani

sunteti p***a cu totii

Luk Beats

acum 8 ani

I.ai dat turbat de ai rupt prezervativul :-)))