se poate transmite hiv ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de johnny0384 cu 14 ani in urma.

se poate transmite hiv ?daca am introdus degetul in vagin si eram zgariat la deget?...va rog raspuneti sunt foarte stresat:(...dar zgarietura era cicatrizata

Raspunsuri (2)

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Sansele sunt minime, insa puteti facet Testul HIV 1+2, pentru excluderea contaminarii.

BogdanAlexandru

acum 8 ani

dar daca am introdus degetul in vagin si apoi mi-am atins penisul... se poate lua HIV?