Sa fie vorba de un bts, ce anume mai exact?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11591575686 cu 3 ani in urma.

Ma scuzați pentru deranj dar am și eu o problema despre care nu am vorbit cu nimeni pana acum și sunt foarte speriat. In urma cu ceva timp am făcut sex cu prietena mea, protejat dar la început am avut contactul acela direct și cred ca s a transmis ceva. A doua zi, mi au apărut niște bubițe pe penis. Am aplicat o crema după care mi au dispărut. Ceea ce m a făcut sa fiu mai liniștit, pana când, recent am avut un alt conctat sexual cu o alta fata, care era virgina iar după 2 săptămâni, fetei respective i au apărut niște bubițe in zona vaginului care nici pana acum nu i au dispărut. Aveți idee despre ce ar fi vorba. Sunt disperat, va rog mult dacă ma puteți ajuta!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101