RPR cantitativ pozitiv sau nu?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Gen feminin cu un an in urma.

La analiza a ieșit RPR cantitativ <1/2 intervalul de referinta fiind tot <1/2 ,pe buletinul de analize e bifat ca fiind în limite normale dar vroiam sa ma asigurați ca este în regula dacă se poate sa-mi dați un răspuns.multumesc frumos.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/interpretor-analize

Gen feminin

acum un an

Am crezut ca ma poate lamurii cineva în acest sens,mulțumesc oricum!chiar îmi doream un răspuns pana ajung eu la medic.