Rog un răspuns?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11554375422 cu 5 ani in urma.

Cu aproximativ 6 ani în urma după un prim contact sexual mi s-a produs o mica tăietură pe frenum după care în timp a devenit cronic și anume ca am mâncărimi nu tot timpul noaptea în special în acea zona în care s a format o chestie un pic albicioasa țin sa menționez ca atunci când ma dau cu o crema și anume elageno pot trece și 3 săptămâni fără sa am vreun simptom bts nu cred ca ar putea fi deoarece am o relație stabilă și prietena mea și-a făcut analize și a fost chiar și la ginecolog totul este bine. Frica mea este de lichen... Dar nu știu care o fi având în vedere ca nu am probleme de fimoza și pot avea contacte sexuale nedureroase.

Raspunsuri (1)

Utilizator11563520443

acum 4 ani

Buna
Poti sa faci infectie daca te speli cu sapun etc in zona intima.