problema

Boli cu transmitere sexuala

Postata de elena_21 cu 14 ani in urma.

imi apar pe capul penisului niste punctulete rosii de fiecare data dupa ce fac sex cu prietena mea.din ce cauza ar putea fi?

Raspunsuri (5)

simona

acum 14 ani

O boala cu transmitere sexuala ar putea fi cauza, prietena nu are nici un simptom...scurgere abundenta, mancarimi, usturimi?

elena_21

acum 14 ani

are si ea,spune ca are scurgeri vaginale si a marcat in curind o condultatie la medicul ginecolog. trebuie sa merg si eu la consultatie?

madalina208156844

acum 14 ani

candidoza

xxxlp

acum 14 ani

salutare ,
am si eu o intrebare,am am avut o rel cu o fata,in timpul actului sexual pe final mi sa rupt perzevativul in ea si miam dat seama dupa circa un minut,din surse sigure stiu ca fata e bolnava,e posibil sa ma fi infectat si eu cu vreo boala
ce pasi ar trebui sa urmez
multumesc

delice

acum 14 ani

mergi la medic(dermatolog) xxxlp,si pe viitor incearca sa eviti persoanele bolnave!