Posibila its ? ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11560368343 cu 4 ani in urma.

Buna seara. In data de 5 iunie 2019 am avut un raport sexual cu o domnisoara totul protejat normal cat si oral . La circa 10 minute am urinat,urina fiind de culoare inchisa. La circa 2 ore am facut un dus inainte de dus am inp***at pe o hartie igienica niste spirt si am sters bine zona inghinala cu penis testicule ,urinat ,urina de culoare galbena, apoi am spalat bine zona inghinala cu gel de dus. Noapte am avut o usoara temperatura cu transpiratii si o urinare galbuie . Pe parcursul zilei am sesizat ca dupa urinare pernista in zona varfului o usoara usturime . Vazand ca persista am fost la urgenta si mi sa depistat in urina nisip de la o piatra de la rininichi urmat tratament cu nolicin si cistone si usturimea a trecut. Apoi zilele urmatoare am avut cateva bufeuri si transpiratii + urinari dese. In ziua a 7 a am consultat medicul urolog acesta nu a observat nimic suspect in zona inghinala penis testicule. Vreau sa imi spuneti daca e posibil dupa 1 saptamana sa am asemenea simptome de la o posibila its . ?
Ps.. daca prezervativul sa atins cumva de chiloti in zona penisului pot lua o its?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101

marian.stoica

acum 4 ani

Era necesar sa faci si sex oral ??